Emulips - 50 ml - žlučník v lahvičce

  • žlučník v lahvičce
  • úprava hmotnosti

Více informací

375 Kč

Více informací

Emulips přispěje k udržení správné funkce Vašich jater a žlučníku, posílí činnost Vašeho trávicího traktu, usnadní zažívání. Převede tuky přijaté v potravě do snadno stravitelné emulgované formy, a tím významným způsobem usnadní jejich trávení a zlepší vstřebávání dalších látek v tucích rozpustných, např. vitamínů. Při pravidelném používání pomůže upravit metabolismus tuků v těle. Při užívání v kombinaci s vlákninou napomůže upravování tělesné váhy.

Emulips ochrání Váš organismus před působením nebezpečných kyslíkových radikálů (způsobujích stárnutí a vznik chronických zánětů a rakoviny) a podpoří zdravý stav a funkci srdce a cév.

Obsah vitamínu E: průměrná denní dávka 1 ml přípravku obsahuje 20 mg vitamínu E, tj. 167% doporučené denní dávky. Má antioxidační účinky.

Emulips je zcela bez chemické stabilizace, 100% na přírodní bázi.

SLOŽENÍ:
vyvážená soustava emulgátorů - diglyceridy a monoglyceridy kyseliny olejové, rostlinný řepkový olej (z bezerukových a bezglukosinulátových odrůd řepky olejné), vitamín E (průměrná denní dávka 1 ml přípravku obsahuje 20 mg vitamínu E, tj. 167% doporučené denní dávky), přírodní aromata (anýz, citron, natur, vanilka) - Vybrané aroma vepište do komentáře při vyplňování objednávky.

Balení: 50 ml

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Emulips - 50 ml - žlučník v lahvičce

Emulips - 50 ml - žlučník v lahvičce

  • žlučník v lahvičce
  • úprava hmotnosti

25 dalších produktů ve stejné kategorii: