Factor base Detox XXL - 180 tbl

  • detoxikaci a pročištění organismu

  • očistu jater

  • eliminuje bakteriální infekce

  • protiparazitální účinky

Více informací

2 370 Kč

Více informací

Factor Base - DETOX

je určen pro detoxikaci a pročištění organismu. Je špičkou ve velké nabídce detoxikačních prostředků dostupných na českém trhu. Detoxikace zahrnuje očistu jater, eliminuje bakteriální infekce a má i protiparazitální účinky.

POSÍLENÍ FUNKCE JATER:

Játra jsou největším a také jedním z nejvytíženejších orgánů našeho těla. Jsou centrálním orgánem látkové výměny. Mají klíčovou roli v metabolismu sacharidů, tuků i bílkovin, jsou trávicí žlázou, která produkuje žluč, i žlázou endokrinní, ve které se tvoří některé hormony, jsou orgánem zásobním, ukládají glykogen, železo a některé vitamíny, jsou v nich tvořeny bílkoviny krevní plasmy a nezastupitelná je jejich úloha při detoxikaci organismu. Ostropestřec mariánský podporuje detoxikační funkce jater, chrání jaterní tkáň, pomáhá při regeneraci jaterních buněk, stimuluje regeneraci poškozených, či zničených jaterních buněk. Lopuch větší usnadňuje trávení tuků.
POSÍLENÍ ČISTÍCÍ A ANTIMIKROBIÁLNÍ FUNKCE:

Česnek setý stimuluje jaterní funkci, eliminuje bakterie, příznivě ovlivňuje dýchací cesty.
POSÍLENÍ TRÁVICÍ FUNKCE:

Lopuch větší usnadňuje trávení, zejména tuků, pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi. Smetanka lékařská napomáhá funkci žaludku a jater, pomáhá udržovat fyziologickou kyselost v žaludku. Amla - indický angrešt podporuje trávení, pomáhá udržovat pravidelnost střevní funkce.
POSÍLENÍ OBRANYSCHOPNOSTI ORGANISMU:

Lopuch posiluje odolnost a přirozenou obranu organismu.
SLOŽENÍ:

mikrokrystalická celulóza (plnidlo), prorostlík čínský 500 mg, lopuch větší 350 mg, smetanka lékařská 350 mg, česnek setý 300 mg, ostropestřec mariánský 300 mg, amla - indický angrešt (Emblica officinalis) 300 mg, stearát hořečnatý (protispékavá látka) v denní dávce 3 tablety. Potahovací směs: hydroxypropylmethylcelulóza, glycerin, hydroxypropylcelulóza.
(Bupleurum chinense, Arctium lappa, Taraxacum officinale, Allium sativum, Silybum marianum, Emblica officinalis)

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Factor base Detox XXL - 180 tbl

Factor base Detox XXL - 180 tbl

  • detoxikaci a pročištění organismu

  • očistu jater

  • eliminuje bakteriální infekce

  • protiparazitální účinky

25 dalších produktů ve stejné kategorii: