Tinktury Naděje (Mgr. Podhorná)

Tinktury jsou lihové výtažky z bylin a pupenů rostlin.

Pro výrobu bylinných i pupenových tinktur se používají v maximální míře čerstvé suroviny ( pupeny, klíčky, semena, byliny a čerstvě usušené byliny) Užívání: bylinné tinktury se mohou užívat současně, doporučujeme nejvíce dvě až tři lahvičky, k nim pak můžeme přidávat jednu tinkturu z pupenů....

Tinktury jsou lihové výtažky z bylin a pupenů rostlin.

Pro výrobu bylinných i pupenových tinktur se používají v maximální míře čerstvé suroviny ( pupeny, klíčky, semena, byliny a čerstvě usušené byliny) Užívání: bylinné tinktury se mohou užívat současně, doporučujeme nejvíce dvě až tři lahvičky, k nim pak můžeme přidávat jednu tinkturu z pupenů. Dávkování je uvedeno na etiketě lahvičky.

Tinktury značené T užívejte dle dávkování na lahvičce.
Tinktury z pupenů značené P: zde se dávkování stanovuje dle hmotnosti toho, kdo výtažky užívá (příklad: hmotnost je 60 kg, to je 60 kapek na den, rozdělíme si tuto dávku na dvě či tři dílčí – 20kapek 3xdenně nebo 30 kapek 2x denně).
Lahvičky protřepeme a můžeme buď nadávkovat jednu po druhé a zapít vodou nebo lze nakapat současně do 20ml vlažnější vody (či čaje) a nechat chvíli odstát, pak podržet v ústech a polknout.
Tak postupujeme do využití lahvičky. Doba užívání je buď půl hodinky před jídlem nebo hodinku po jídle. Klasické léky lze s výtažky užívat, stačí si nechat mezi užitím výtažků a léků půl hodinky odstup.
Kúra je asi na 3-4 týdny užívání. Po jejím využití lze navázat kúrou další a to buď ještě jednou ve stejném složení nebo se složení změní dle aktuálního zdravotního stavu, je to vždy individuální

Zobrazit

Tinktury Naděje (Mgr. Podhorná) V této kategorii není žádné zboží.